Jest nią 170 letni dwór, a w nim możliwość korzystania z noclegów.
Wybudowany w 1839 przez Józefa Szalaya twórcę uzdrowiska Szczawnica, pomysłodawcę spływu przełomem Dunajca, odkrywcę i twórcę piękna i nastroju.
Dwór, a właściwie pałacyk wybudowany w zakolu potoku Grajcarek wśród stworzonych przez Szalaya rzeczy niezwykłych był jego oczkiem w głowie. Tutaj podejmował co znamienitszych gości.
Po latach zaniedbań dziś dwór wraca do dawnej świetności i znowu można tutaj gościć do czego Państwa zachęcamy.
Urok domu, czar otaczającego go parku, szemrząca woda Grajcarka, śpiew ptaków, stanowią o niezwykłości tego miejsca, czyniąc z niego kolejną romantyczną atrakcję turystyczną Szczawnicy.
Do dyspozycji oddajemy wygodnie umeblowane, wyposażone i nastrojowo oświetlone pokoje z łazienkami. Czeka tu także na Państwa pachnąca słońcem pościel i ręczniki. Otoczenie domu stanowi park odgradzający naszych Gości od zgiełku i codziennego pośpiechu. Miejsce na grilla i ognisko, huśtawka, piaskownica dla dzieci, ławki do wypoczynku, oczko wodne - pozwalają każdemu na całkowity relaks i oderwanie się od codziennej rzeczywistości.
 
   
Z naszej strony służymy Państwu także wszechstronną pomocą w każdej sytuacji. Dysponujemy 20-osobowym Mercedesem Sprinter umożliwiającym zaspokojenie wszelkich Państwa potrzeb transportowych (w tym także dla niezmotoryzowanych bezpłatny przywóz na miejsce i odwóz na dworzec PKS w Sz-cy).
Chętnych do bardziej ekstremalnych zajęć kontaktujemy z najlepszymi organizatorami takich "przyjemności" .
Sądzimy, że nasze propozycje będą na tyle atrakcyjne ,iż możemy liczyć na Państwa odwiedziny.
 
Strona główna | Oferta | Atrakcje | Kontakt i mapa dojazdu
© POKOJE GOŚCINNE - Szczawnica, noclegi. Realizacja: Verakom